Історія  Червонознаменівської загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів  починається з 1937 року, коли  в селі Задорожному на території  радгоспу “Червоний” відкрилася  початкова школа. Розміщувалася вона в сільській хаті. На той час у ній навчалося 30 учнів, а працювало тільки 2 вчителя.

    У 1938 році було збудовано нове приміщення початкової школи. Кількість учнів збільшилася до 50, і працювало в ній уже 3 вчителя. Під час Великої Вітчизняної війни будівлю Задорожної школи було пошкоджено,  бо в ній була розміщена німецька конюшня.  У серпні 1943 року територію радгоспу було звільнено від німецько – фашистських загарбників і відновлено роботу школи. Згодом школа перейшла на семирічний термін навчання.   У 1947 році у Задорожній школі було створено піонерську організацію. Діти допомагали радгоспу у вирощуванні сільськогосподарських культур, озелененні селища, брали активну участь у художній самодіяльності, із задоволенням виступали з концертами  перед трудівниками радгоспу.  

         У 1959 році у Радянському Союзі було введено восьмирічний всеобуч і  школа отримала статус восьмирічної.

         Першого вересня 1982 року в с. Червоне Знамено відкрилися двері нового приміщення восьмирічної школи. Це  була двоповерхова будівля зі світлими просторими класами, лабораторіями, майстернею, спортивною залою, їдальнею, бібліотекою.  На мітингу, присвяченому відкриттю школи, зі словами подяки, до тих, хто брав участь  у її спорудженні, звернулися директор школи У.І.Кравченко, директор радгоспу У.І.Павленко. Керівник тресту “Первомайськхімбуд” М.М. Антонов вручив директору школи символічний ключ.